Apie mus

Viešoji įstaiga Socialinių inovacijų institutas (SII) yra nepriklausoma organizacija, vykdanti socialinių mokslų ir taikomuosius socialinius tyrimus, įgyvendinanti projektus socialinės, švietimo ir mokslo politikos bei mokslo komunikacijos srityse, teikianti paslaugas ir sprendimus viešosios politikos formuotojams ir įgyvendintojams, nevyriausybinėms organizacijoms bei verslui.
 
Instituto veiklas jungia siekis kurti ir įgyvendinti socialines inovacijas – pateikti naujus atsakymus į šiuolaikinės visuomenės iššūkius bei naujus socialinių ir ekonominių problemų sprendimo būdus. Inovatyvių socialinių sprendimų siekiame savo atliekamuose tyrimuose, įgyvendinamuose projektuose, teikdami paslaugas klientams.
 
Kokybiškai teikiamos paslaugos ir sėkmingai įgyvendinami projektai įtvirtino institutą kaip vieną iš tokio pobūdžio nepriklausomų organizacijų lyderių Lietuvoje. Esame sukaupę vertingos patirties vykdant specializuotus tyrimus, atliekant politikos priemonių bei projektų vertinimą ir analizę, rengiant užsienio patirties ir galimybių studijas, veiklos plėtros koncepcijas, modelius bei metodines priemones, teikiant mokymus.
 
Institutas veikia nuo 2006 m. Institutą įkūrė grupė iš užsienio grįžusių mokslininkų, siekiančių nepriklausomai vykdyti inovatyvius projektus ir tyrimus. Šiuo metu SII yra subūręs aukštos kvalifikacijos mokslininkų ir tyrėjų, atliekančių taikomuosius socialinių mokslų ir tarpdalykinius tyrimus, grupę.

Apie mus