Café Scientifique diskusija Kaune: ką veikia automobilis, kai vairuoju apsvaigęs – lūkesčiai ir realybė
Kovo 17-ąją, ketvirtadienį, Kaune esančioje kavinėje Coffee Inn (Vilniaus g. 28) 19 val. vyks Café Scientifique diskusija, kurios pranešėja – dr. Laura Šeibokaitė – kvies padiskutuoti apie tai, ką veikia automobilis, kai jo vairuotojas yra apsvaigęs, aptarti vairuotojų lūkesčius ir realybę.

Diskusijos metu bus kalbama apie tai, kaip vairavimą paveikia alkoholis ar kitos narkotinės medžiagos, kokias klaidas tuomet daro vairuotojai, kaip dažnai jie specialiai pažeidžia kelių eismo taisykles. Bus diskutuojama apie tai, kokius sprendimus dėl savo vairavimo priima apsvaigę vairuotojai, kaip įvairios narkotinės medžiagos paveikia situacijos, kurioje galvojama vairuoti ar ne, vertinimą. Taip pat bus aptariama, kaip alkoholio ir kitų narkotinių medžiagų vartojimas, kuris yra tam tikro sveikatai žalingo gyvenimo būdo atspindys, yra susijęs su polinkiu rizikuoti esant už vairo. 

Šio mėnesio diskusijos tema pasirinka ne atsitiktinai: 2016 m. kovo 14–20 d. skelbiamos Apsinuodijimų prevencijos bei Smegenų pažinimo savaite. Daugiau informacijos apie šią savaitę organizuojamus renginius rasite internetinėje svetainėje www.apsinuodijau.lt. 

Baltijos pažangių technologijų instituto ir Socialinių inovacijų instituto organizuojamas renginių ciklas „Café Scientifique @ Coffee Inn“ skirtas visiems bendrauti mėgstantiems ir mokslu kasdienybėje besidomintiems žmonėms. Tai – neformalios diskusijos kartu su žinomais Lietuvos mokslininkais ir entuziastingais tyrėjais, kurie yra pasirengę savo žiniomis dalintis su visuomene, o apie mokslą kalbėti įdomiai ir suprantamai kiekvienam.
Café Scientifique diskusija Kaune: ką veikia automobilis, kai vairuoju apsvaigęs – lūkesčiai ir realybė