Knygos „Diasporos profesionalai: kaip juos telkti kuriant Lietuvos gerovę“ pristatymas
Vilniaus knygų mugės metu, vasario 27 d. (šeštadienį), LITEXPO konferencijų salėje 3.2. 10 val. vyks knygos „Diasporos profesionalai: kaip juos telkti kuriant Lietuvos gerovę“ pristatymas. 

Diskusijoje dalyvaus MRU docentas Dangis Gudelis, Socialinių inovacijų instituto direktorė Ingrida Gečienė, VDU Socialinės antropologijos centro profesorius Vytis Čiubrinskas, VŠĮ „Globalios Lietuvos lyderiai“ atstovė Lina Dusevičienė ir keliautojas, „Misija Lietuva100“ iniciatorius Gintautas Babravičius.
 
Diasporos profesionalai – iš Lietuvos kilę, įvairiuose pasaulio kraštuose gyvenantys verslininkai, mokslininkai, menininkai, visuomenininkai, kitų profesinių sričių atstovai, siejantys save su Lietuva ir norintys būti globalios Lietuvos dalimi. Monografijoje, remiantis 2013–2014 metais atliktos Lietuvos diasporos profesionalų anketinės apklausos, interviu su diasporos profesionalais, diasporos organizacijų lyderiais, valstybinių institucijų atstovais ir kitais duomenimis, tiriamos diasporos profesionalų galimybės prisidėti prie Lietuvos gerovės kūrimo, tas galimybes ribojantys ir jas įgalinantys veiksniai, pateikiamos diasporos įtraukimo politikos ir diasporos organizacijų vadybos rekomendacijos. Knygos pristatymo metu renginio dalyviai turės galimybę susipažinti su monografijoje pristatomais tyrimo rezultatais, idėjomis apie diasporos telkimo svarbą ne tik valstybės bet ir individų, bendruomenių kasdienio gyvenimo gerovei ir gerovės siekimui. 
 
Knygos „Diasporos profesionalai: kaip juos telkti kuriant Lietuvos gerovę“ pristatymas