Café Scientifique @ Coffee Inn

Nuo 2014 metų Baltijos pažangių technologijų instituto ir Socialinių inovacijų instituto organizuojamas renginių ciklas „Café Scientifique @ Coffee Inn“ skirtas visiems bendrauti mėgstantiems ir mokslu kasdienybėje besidomintiems žmonėms. Tai – neformalios diskusijos kartu su žinomais Lietuvos mokslininkais ir entuziastingais tyrėjais, kurie yra pasirengę savo žiniomis dalintis su visuomene, o apie mokslą kalbėti įdomiai ir suprantamai kiekvienam.

Neformalioje aplinkoje vykstančių diskusijų tikslas – skatinti mokslininkų ir visuomenės dialogą, parodyti, kad mokslas yra atviras visiems juo besidomintiems, o mokslo kalba gali būti suprantama kiekvienam. Renginių ciklo metu siekiame sukurti tokią aplinką, kurioje susirinkę klausytojai jausis patogiai ir nesivaržys atvirai reikšti savo minčių, o pranešėjai įrodys, kad net iš pirmo žvilgsnio itin sudėtingi dalykai gali būti pateikti įdomiai ir suprantamai.

Diskusijos pirmąjį mėnesio ketvirtadienį vyksta Vilniuje (Coffee Inn, Vokiečių g. 18), o trečiąjį mėnesio ketvirtadienį – Kaune (Coffee Inn, Vilniaus g. 28).


Café Scientifique @ Coffee Inn

Renginių akimirkos