Café Scientifique diskusija Vilniuje: vėžio gydymas naudojant sveikąsias kitos rūšies (gyvūno) ląsteles
Sausio 7-ąją, ketvirtadienį, Vilniuje esančioje kavinėje Coffee Inn (Vokiečių g. 18) 19 val. vyks Café Scientifique diskusija, kurios svečias – mokslininkas iš Lenkijos Jan Aleksander Kraśko. Šiuo metu daktaro laipsnio siekiantis J. A. Kraśko dirbo Lenkijos nacionaliniame medicinos institute, o prieš 5 metus atvyko į Lietuvą ir įsidarbino privačiame ir viešajame Lietuvos biotechnologijų sektoriuje.
 
Vakaro pranešėjas kvies padiskutuoti apie vėžio gydymo galimybes naudojant sveikąsias kitos rūšies (gyvūno) ląsteles. Diskusijos dalyviai turės progą sužinoti, kas yra ksenogeninis vakcinavimas, kuo šis gydymo būdas skiriasi nuo standartinių terapijų, paprastai taikomų vėžio gydymui. Drauge su vakaro svečiais bus kalbamasi apie Lietuvoje vykdomus tyrimus, susijusius su šiuo gydymo būdu, bus ieškoma atsakymų į klausimą kodėl kalbant apie vėžį mus domina ksenogeninės vakcinos ir ar tai veikia – įvairių publikacijų autoriai nesutaria, vieni teikia, kad taip, veikia, o kiti laikosi priešingos nuomonės.
 
Baltijos pažangių technologijų instituto ir Socialinių inovacijų instituto organizuojamas renginių ciklas „Café Scientifique @ Coffee Inn“ skirtas visiems bendrauti mėgstantiems ir mokslu kasdienybėje besidomintiems žmonėms. Tai – neformalios diskusijos kartu su žinomais Lietuvos mokslininkais ir entuziastingais tyrėjais, kurie yra pasirengę savo žiniomis dalintis su visuomene, o apie mokslą kalbėti įdomiai ir suprantamai kiekvienam.
 
*Pranešimas vyks anglų kalba. 
Café Scientifique diskusija Vilniuje: vėžio gydymas naudojant sveikąsias kitos rūšies (gyvūno) ląsteles