Antrasis eksperimentinės tyrimų laboratorijos „Mokslo pieva“ tyrimų pristatymas
Eksperimentinės tyrimų laboratorijos „Mokslo pieva“ organizatoriai ir dalyviai lapkričio 28 d. (šeštadienį) 11 val. kviečia į antrąjį tyrimų ir jų rezultatų pristatymą, kuris vyks Vilniuje, Subačiaus g. 23.

Jau du mėnesius projekto „Mokslo pieva“ studentai iš įvairių Lietuvos universitetų, padedami jaunų dėstytojų bei patyrusių mokslininkų, tarpdisciplininėse grupelėse atlieka tikrus tyrimus, sprendžiančius realias problemas. Spalio mėnesį studentai visiems besidomintiems pristatė savo grupelių temas, problemas bei būdus, kuriais planuoja jas spręsti. Skirtingų specialybių studentai entuziastingai dirba komandose, atlieka tyrimus, analizuoja ir plačiam klausytojų ratui šeštadienį nekantrauja pristatyti savo atliekamų mokslinių tyrimų kol kas nenušlifuotus, bet jau gautus rezultatus.
 
Tyrimų pristatymo eiga:
11.00 – 11.30 Autonominių bepiločių orlaivių panaudojimo galimybės energetikos tinklų (elektros, dujų) diagnostikai ir stebėsenai.
11.30. – 12.00 Ar aš rašau prasčiau už savo tėvus? Moksleivių raštingumas, rašiniams keliami reikalavimai ir taisomos klaidos nuo 7 deš. iki šių dienų.
12.00 – 12.30 Ar valstybė mažesnė už savo teritoriją? Lietuvos valstybės galios žemėlapis.
12.30 – 13.00 Rusijos užsienio politikos susauguminimo mechanizmo Lietuvos žiniasklaidoje tyrimas.

Projektą organizuoja mokslininkų ir dėstytojų komanda iš Baltijos pažangių technologijų instituto, Socialinių inovacijų instituto, Lietuvių kalbos instituto, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto. Iniciatyvą remia Lietuvos energija.
 
Antrasis eksperimentinės tyrimų laboratorijos „Mokslo pieva“ tyrimų pristatymas